Запис до мануального терапевта, масаж в Києві

Запис на прийом

Для запису на прийом Вам необхідно подзвонити на рецепцію і записатися на зручні для Вас дату і час.

Наша Адреса:

03039, Київ, проспект Голосіївський, 59-б, станція метро “Голосіївська” вихід №3, Київська міська клінічна лікарня №10 (КМКЛ №10), Адміністративний корпус, 1-й під’їзд (ліворуч від центрального входу), 2-й поверх, Клініка мануальної терапії ім. Б.Й.Левицького багатопрофільного медичного центру “LEVMED” (ЛЕВМЕД).

Будемо раді Вас прийняти!

Як до нас дістатися:

На метро:

1. Вийшовши з скляних дверей станції метро “Голосіївська” йдіть НАПРАВО і далі ПО ДОВГОМУ ПІДЗЕМНОМУ ПЕРЕХОДУ, що виходить до Центральної районної поліклініки (ЦРП) Голосіївського району м. Києва – це вихід №3 станції метро “Голосіївська” .

2. Йдіть прямо Голосіївським проспектом у бік Центрального автовокзалу (тобто у бік центру міста).

3. Пройшовши поліклініку (ЦРП Голосіївського р-ну м. Києва) далі шляхом вашого прямування вздовж тротуару починається паркан лікарні №10, на території якої ми знаходимося.

4. Приблизно за 120 метрів над парканом лікарні Ви побачите великий щит “Київська міська клінічна лікарня №10” (КМКЛ №10) та під ним вхід на територію лікарні.

5. Заходьте і прямо перед собою бачите 2-поверховий будинок – Адміністративний корпус КМКЛ №10 та безпосередньо його головний (центральний) вхід, а за нумерацією – під’їзд №2.

6. Спускаєтеся до головного (центрального) входу до Адміністративного корпусу КМКЛ №10 – це приблизно 50 метрів.

7. Зліва від головного (центрального) входу приблизно за 20 метрів знаходиться наш 1-й під’їзд.

8. Над входом до нашого першого під’їзду висить великий рекламний щит Медичного центру “LEVMED”. Не лякайтеся – ми є відділенням багатопрофільного медичного центру “LEVMED” (ЛЕВМЕД).

9. Заходьте в під’їзд, піднімаєтеся сходами на 2-й поверх, заходьте в клініку і підходите до ЛІВОЇ РЕЦЕПЦІЇ, – Ви прийшли!

На авто:

Якщо Ви плануєте приїхати до нас на авто, то біля щита “Київська міська клінічна лікарня №10” (тобто за 70 метрів від нашого входу) на Голосіївському проспекті практично завжди доступні місця безкоштовного паркування у великій кількості.

Для прямого під’їзду до нашого Адміністративного корпусу КМКЛ №10 потрібно заїжджати з вулиці Голосіївська – з проспекту автомобільний заїзд на територію КМКЛ №10 закрито.