Про нас

Про Клініку мануальної терапії та масажу МАНУАЛ-ДЕЛЮКС в Києві

Клініка (центр) мануальної терапії та масажу МАНУАЛ-ДЕЛЮКС Київ

Центр /Клініка/ мануальної терапії та масажу МАНУАЛ-ДЕЛЮКС працює в Києві більше 20 років, а з 2015 року працював з двома філіями:

 • одна у Київській міській клінічній лікарні №10 (КМКЛ №10) за 380 метрів від виходу №3 станції метро “Голосіївська”. До 2015 року це була працююча в КМКЛ№10 з 1997 року Клініка мануальної терапії Богдана Йосиповича Левицького, однак після смерті Б.Й.Левицького 05 квітня 2015 року прийом пацієнтів проводить учень та соратник Б.Й.Левицького – вертебролог-мануальний терапевт з досвідом роботи “на потоці” 20+років PhD in Healthcare Ігор Володимирович Онопрієнко Доктор філософії в галузі знань 22 “Охорона здоров’я” спеціальності 227 “Фізична терапія, ерготерапія”, диплом ДР №004439.
 • друга  філія в центрі Києва, яка працює у форматі зменшеної пропускної спроможності та більш комфортних умов за 150-350 метрів від виходів станцій метро “Хрещатик” та “Майдан Незалежності”, в історичному районі “Липки”. У зв’язку з пандемією COVID-2019 філія в центрі Києва ТИМЧАСОВО ЗАКРИТА! Прийом ведеться лише у першій філії – Клініці мануальної терапії ім. Б.Й. Левицького багатопрофільного Медцентру “LEVMED” (ЛЕВМЕД) у Київській міській клінічній лікарні №10 (КМКЛ №10).

Історія МАНУАЛ-ДЕЛЮКС

PhD Онопрієнко Ігор Володимирович Вертебролог-Мануальний терапевт Київ Україна
PhD Онопрієнко Ігор Володимирович, Київ, Україна

МАНУАЛ-ДЕЛЮКС засновано у 2001 році. Засновник – PhD Онопрієнко Ігор Володимирович – практикуючий з 2001 року вертебролог-мануальний терапевт, продовжувач медичної династії в третьому поколінні, володар вченого ступеня PhD in Healthcare Доктор філософії в галузі охорони здоров’я (за старою системою наукових ступенів найближчий аналог – Кандидат медичних наук), володіє найбільш ефективними остеопатичними техніками: техніками засновника остеопатії Е.Т.Стілла, техніками Д.М.Літтлджона, техніками “баланс і утримання” і “стрейн-контрстрейн”, м’язово-енергетичними техніками (МЕТами), техніками краніо-сакральної та вісцеральної остеопатії, та іншими остеопатичними техніками, а також найбільш ефективними техніками загальноприйнятої мануальної терапії (хіропрактики): трастами за Б.Й.Левицьким, К.Левітом, Г.А.Іванічевим та іншими техніками.

З 2017 по 2021 рік Ігор Володимирович Онопрієнко навчався на стаціонарному бюджетному відділенні аспірантури (очна бюджетна аспірантура) Кафедри фізичної терапії та ерготерапії НУФВСУ (Київ). Після успішного закінчення аспірантури, 25 січня 2022 року Ігор Володимирович Онопрієнко захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня Доктора філософії (PhD – “пі-ейч-ді”) в галузі охорони здоров’я за спеціальністю 227 “Фізична терапія, ерготерапія” на тему “Відновлення якості життя, пов’язаного зі здоров’ям, у працівників розумової діяльності з хронічними попереково-крижовими дорсалгіями засобами фізичної терапії”.

При цьому варто зазначити, що це був ПЕРШИЙ ЗАХИСТ (!) на здобуття ступеня Доктора Філософії в галузі охорони здоров’я за спеціальністю 227 “Фізична терапія, ерготерапія” в історії НУФВСУ (Київ), і один із перших захистів за цією спеціальністю в Україні. Наказом Міністерства освіти і науки України №320 від 07 квітня 2022 року “Про рішення з питань присудження наукових ступенів та присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 01 лютого 2022 року №89” (стор. 80 цього наказу), – Онопрієнку Ігорю Володимировичу присвоєно вчений ступінь Доктора Філософії в галузі знань 22 “Охорона здоров’я” за спеціальністю 227 “Фізична терапія, ерготерапія”, диплом ДР №004439.

МАНУАЛ-ДЕЛЮКС працює:

 • насампередна результат;
 • 6 днів на тиждень у 2 зміни;
 • без прихованих платежів;
 • в цивілізованих умовах.

За час роботи нашої клініки в місті Києві, нашими спеціалістами було успішно проліковано понад 30000 пацієнтів, тому ми маємо багатий практичний досвід, безліч позитивних відгуків про нашу роботу, що гарантує найвищу якість.

Наш девіз

У кількох словах девіз нашої роботи можна висловити давньою латинською фразою: “Salus populi suprema lex esto!” (Латинь, автор Цицерон), що перекладається українською: “Здоров’я (тобто стан фізичного, психічного та іншого благополуччя) народу – нехай буде найвищим законом!”

Місія та мета нашої клініки

Місія нашої клініки – вивести розуміння в суспільстві такого методу безопераційного лікування хребта та суглобів, як мануальна терапія (а у неї є 2 напрями: остеопатія та хіропрактика) із давніх костоправських, небезпечних, травматичних та непередбачуваних методів лікування на розуміння того, що цей метод науково обґрунтований, ефективний та цілком безпечний при правильному та компетентному застосуванні.

Мета МАНУАЛ-ДЕЛЮКС максимально поширити в Україні загалом та в місті Києві зокрема обґрунтоване застосування технік класичної мануальної терапії (і особливо класичний остеопатичний підхід) у комплексі з іншими консервативними методами лікування для довгострокового усунення симптомів та причин багатьох патологій хребта та суглобів.

Ми робимо все для того, щоб мануальний терапевт (остеопат / хіропрактор), що спеціалізується в таких напрямах мануальної терапії як: остеопатія та хіропрактика не асоціювався у нашого населення з шарлатаном, якимось костоломом-костоправом тощо.

До речі, Міністерство охорони здоров’я та соціальних служб США давно схвалило хіропрактику (мануальну терапію) як дієвий метод лікування гострого та хронічного болю у хребті, м’язах шиї та спини.

Наша спеціалізація

МАНУАЛ-ДЕЛЮКС спеціалізується на лікуванні хвороб та патологічних станів опорно-рухового апарату з 2001 року, застосовуючи комплексно безопераційні та безболісні методики лікування, які мають відмінний терапевтичний ефект та дозволяють досягти довгострокового результату.

У нас не застосовуються небезпечні для здоров’я людини прийоми мануальної терапії, як, наприклад, удари по хребту молотком або кулаком, а також інші небезпечні “костоправські” техніки.

У МАНУАЛ-ДЕЛЮКС проводять лікування найбільш поширених захворювань та патологічних станів хребта та суглобів:

 • гострі больові синдроми (“простріли”): люмбаго простріл у попереку, цервікаго, дорсаго;
 • хронічні больові синдроми, викликані защемленням нервових закінчень, в т.ч. сідничного нерва:  люмбалгія, торакалгія, цервікалгія, ішіалгія, ішіас, люмбоішіалгія;
 • зміщення хребців (спондилелістез);
 • усунення функціональних блоків у хребті (блоків ХРС);
 • радикуліти (запалення корінців спинного мозку): шийного, грудного та поперекового відділів хребта;
 • остеохондроз (дегенеративно-дистрофічне ураження (ДДУХ)) усіх відділів хребта;
 • грижові випинання міжхребцевих дисків на різних стадіях: протрузія та пролапс міжхребцевого диска власне міжхребцева грижа (кила) диску хребта;
 • різні види порушення постави: патологічні кіфоз та лордоз, сколіоз, “плоска спина”, кіфосколіоз;
 • різні види артритів: артрити великих і дрібних суглобів, плечолопатковий періартрит;
 • різні види артрозів: артрози великих і дрібних суглобів, плечолопатковий періартроз, деформують артрози.

Також ми займаємося лікуванням станів, які часто викликані патологіями опорно-рухового апарату людини:

 • головний біль різного характеру вертеброгенного генезу (розлиті, давлячі, мігренеподібні, метеозалежні та інші);
 • запаморочення у спокої та при зміні положення тіла;
 • відчуття скутості під час дихання;
 • прояви вегето-судинної дистонії;
 • інші порушення вертеброгенного генезу:
  • знижений чи підвищений артеріальний тиск;
  • болючі відчуття у внутрішніх органах, а також порушення їх роботи;
  • зниження слуху та/або зору;
  • порушення пам’яті;
  • оніміння та дискомфортні відчуття у верхніх та нижніх кінцівках, обличчі;
  • синдром хронічної втоми (СХВ) ;
  • біль у між лопаток, біль у спині , біль у хребті.

Наші переваги

Основні переваги та відмінності МАНУАЛ-ДЕЛЮКС від аналогічних центрів (клінік, кабінетів) в Києві:

 • ми пропонуємо ефективне безопераційне (консервативне, неінвазивне) лікування багатьох патологій хребта та суглобів, застосовуючи класичні остеопатичні техніки та м’яко-тканинні хіропрактичні техніки, схвалені міністерствами охорони здоров’я США, Канади, а також країн Євросоюзу;
 • для лікування патологій опорно-рухового апарату з 2001 року застосовується комплексна нетравматична методика безопераційного лікування захворювань хребта та суглобів, у складі якої поряд з мануальною терапією (остеопатією та хіропрактикою) також застосовуються: ручний масаж, фізіотерапевтичні процедури, лікувальна фізкультура, медикаментозне лікування та інші безопераційні методи для отримання швидшого та більш вираженого лікувального ефекту;
 • зручне розташування:
  • філія у КМКЛ №10 за 380 метрів від виходу №3 станції метро “Голосіївська”;
  • філія в центрі Києва за 150-350 метрів від виходів станцій метро “Хрещатик” та “Майдан Незалежності” (район “Ліпки”) !філія в центрі Києва тимчасово закрита! ;
 • наші великі та просторі офіси відповідають цивілізованим стандартам надання послуг нашого профілю, обладнані сертифікованою фізіотерапевтичною та іншою апаратурою, а затишна та комфортабельна обстановка сприяє моральному відпочинку та швидкому одужанню;
 • демократичні ціни + діюча система знижок;
 • відсутні приховані платежі;
 • за необхідності пацієнти спрямовуються до найбільш компетентних профільних фахівців в Києві.