PhD Онопрієнко Ігор Володимирович кмн Onopriienko Igor

PhD Онопрієнко Ігор Володимирович (Onopriienko / Onopriyenko / Onoprienko Igor)

PhD Онопрієнко Ігор Володимирович Вертебролог-Мануальний терапевт Київ Україна
PhD Онопрієнко Ігор Володимирович, Київ, Україна

Ігор Володимирович Онопрієнко – вертебролог-мануальний терапевт, який займається лікуванням патологій суглобів та хребта (вертеброгенних патологій) засобами фізичної терапії: суглобовими техніками мануальної терапії, масажем, вправами лікувальної фізкультури (ЛФК), преформованими фізичними чинниками тощо.

Має безперервний стаж (практику) в мануальній терапії з 2001 року.

Володіє як класичними техніками мануальної терапії (трастами, техніками хіропрактики) по Б.Й.Левицькому, Г.А.Іванічеву, К.Левіту, так і м’якими остеопатичними техніками засновника остеопатії Е.Т.Стілла (A.T.Still), техніками класичної остеопатії за Д.М.Літтлджоном та ін., в т.ч. техніками вісцеральної та краніо-сакральної остеопатії.

Проводить корекцію всіх відділів хребта та суглобів, у тому числі володіє техніками корекції атланту (хребець C1) та техніками корекції суглобів стопи та кисті, яким навчався у провідних остеопатів США та ЄС.

Усуває зміщення хребців, блоки в суглобах та хребетно-рухових сегментах (ХРС), порушення роботи внутрішніх органів вертеброгенного генезу, та в цілому займається пацієнтами з вертеброгенними патологіями.

25 січня 2022 року захистив дисертацію на тему “Відновлення якості життя, пов’язаного зі здоров’ям, у працівників розумової діяльності з хронічними попереково-крижовими дорсалгіями засобами фізичної терапії“, внаслідок чого відповідно до Болонського процесу Наказом №320 МОН України від 07 квітня 2002 (сторінка 80 Наказу) йому присуджено науковий (вчений) ступінь Доктора філософії в галузі охорони здоров’я,- за старою системою присудження наукових (вчених) ступенів аналог – Кандидат медичних наук або к.м.н.

Диплом Доктора філософії в галузі охорони здоров'я. Отримувач - Онопрієнко Ігор Володимирович. 2022 рік
Диплом Доктора філософії PhD в галузі охорони здоров’я Онопрієнка Ігоря Володимировича. 2022 рік

 

Резюме PhD Онопрієнка Ігоря Володимировича

Спеціалізація Консервативне лікування патологій вертеброгенного генезу та усунення зворотних соматичних дисфункцій опорно-рухової системи (ОРС) людини.
Стаж (практика) за спеціалізацією з 2001 року
Освіта Доктор філософії в галузі охорони здоров’я

(за старою системою присудження наукових (вчених) ступенів аналог – Кандидат медичних наук, к.м.н., кмн)

НУФВСУ, Київ, 2022 рік

Диплом ДР№004439 – див. сторінку 80 Наказу №320 МОН України від 07 квітня 2022 року

галузь знань 22 Охорона здоров’я

спеціальність 227 Фізична терапія, ерготерапія

Захистив дисертацію на тему “Відновлення якості життя, пов’язаного зі здоров’ям, у працівників розумової діяльності з хронічними попереково-крижовими дорсалгіями засобами фізичної терапії”
Статті в українських наукових виданнях, які не цитуються у Scopus та Web of Science 1. Аналіз існуючих підходів до реабілітаційного процесу осіб із проявами офісного синдрому. Спортивна медицина і фізична реабілітація, #2, 2019. НУФВСУ.

 

2. Роль фізичної терапії у покращенні функціонування та якості життя при болю у спині. Науковий часопис, НПУ ім. М.П.Драгоманова. #12 (106), 2018. Співавторство.

 

3. Сучасні підходи до фізичної терапії осіб із болями в поперековому відділі хребта. Молодіжний науковий вісник. #30, 2018. Співавторство.

Статті в наукових виданнях, які цитуються у Scopus та Web of Science 1. Якість життя за EQ-5D-5L та особливості її динаміки серед пацієнтів ортопедичного профілю амбулаторної програми фізичної терапії. Запорізький медичний журнал. 2020. Web of Science. Співавторство.

 

2. Вплив психотипу пацієнта з порушенням опорно-рухового апарату на динаміку обмеження працездатності. Медичні новини Грузії. #4 (313), 2021. Scopus. Співавторство.

Курси підвищення кваліфікації, семінари, конференції, симпозіуми Близько 30 в періоді 2012 – 2022
Участь в асоціаціях Українська остеопатична асоціація
Надаваємі послуги Консервативне лікування патологій хребта, з метою включити фізіологічний механізм резорбції (зменшення розмірів без операції) протрузій та/або гриж міжхребцевих дисків, використовуючі суглобові техніки мануальної терапії (остеопатії та хіропрактики) та інші засоби фізичної терапії.
Виконуємі процедури

– Консультації мануального терапевта (вертебролога) в медичному центрі.

– Класична мануальна терапія: техніки по Б.Й.Левицькому, К.Левіту, Г.О.Іванічеву.

– Остеопатія: техніки засновника остеопатії Е.Т.Стілла (A.T.Still), класичні техніки по Д.М.Літлджону, техніки “баланс і утримання”, м’язово-енергетичні техніки (МЕТи), техніки вісцеральної та краніо-сакральної остеопатії та ін.

– Мануальна терапія (корекція) хребта: шийного відділу, грудного відділу, попереково-крижового відділу та кісток тазу.

– Мануальна терапія (корекція) атлантопотиличного суглоба (лат. Articulatio atlantooccipitalis, атлант – хребець C1).

– Мануальна терапія (корекція) ребер.

– Мануальна терапія (корекція) суглобів стопи.

– Мануальна терапія (корекція) суглобів кисті.

– Асистенти масажисти виконують ручний, апаратний та комбінований масаж усіх видів.

– Фізіотерапія – магніто-лазерна терапія (низькочастотна).

– Фізіотерапія – міостимуляція в різних режимах до 8 каналів одночасно.

– Фізіотерапія – ультразвуковий фонофорез.

– Фізіотерапія – електрофорез.

– Рекомендації щодо вибору та використання ортопедичної продукції: поясів, корсетів, устілок, коректорів осанки тощо.

– Індивідуальний підбір вправ лікувальної фізкультури (ЛФК).